NANOAKS ŞİRKET PROFİLİ

2000 Yılından beri statik boya, krom boya, karbon kaplama, galvaniz kaplama, nikel kaplama, soft kaplama, Sektörlerinde yer alan firmamız, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, müşterilerimize satış sonrasıda devam eden 7/24 destek ile hizmet vermekteyiz.

Hedefimiz kaliteli, ilkeli sektöründe liderliği hedefleyen bir firma olmaktır. NANOAKS hizmet konusunda deneyimli ve tecrübeli teknik ekibiyle, getirdiği yenilikçi yaklaşımlar ve son teknoloji makina parkuruyla müşterilerine zaman, emek ve para kaybı yaşatmadan hızlı çözümler üretmektedir.

Güvenilir bir iş ortağıyız. İşletmemiz sahip olduğu güçlü müşteri ilişkileriyle profesyonel destek vermekte ve güvenilir bir hizmet ağı sağlamaktadır.

En yüksek kalitede hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Şirketin her alanında mükemmeliyetçiliği hedeflemekteyiz.

     

ޞirketimizin  başarısındaki  en  önemli  etken  olan çalışanlarımıza , tedarikçilerimize ve işŸ ortaklarımıza , ürünlerimize gösterdikleri güvenden  ötürü  müşŸterilerimize  teşekkürlerimi  sunarım.

Ahmet ÖZMEN
Yönetim Kurulu Başkanı